Да си ги премерим

С други думи - СПАМ :)

Да си ги премерим

Мнениеот PCdoctor » Чет Юли 11, 2013 11:26 am

Тази тема е за всички "специалисти" със самочувствие.
За да не превръщаме форума в Off topic, заповядайте и си излейте мъката тук.
Първите поканени са popopov, npavlov i Airfan.
Последна промяна PCdoctor на Съб Юли 13, 2013 8:37 am, променена общо 2 пъти
Аватар
PCdoctor

Re: Да си ги премерим

Мнениеот PCdoctor » Чет Юли 11, 2013 12:00 pm

Airfan написа:PCDoctor много кофти позиция заемаш човече - ти си един интернет потребител и очевидно не ти пука за другите услуги, но има хора, които имат и реален живот, гледат и телевизия, защото по цял ден работят използвайки интернет и компютър. Освен това, вярвай ми, търпението ми е на изчерпване защото, за разлика от теб, аз съм един от първите клиенти на Кууулбокс в Пловдив, а телевизията им я използвах още в тестовия им период и многократно съм чакал за какви ли не обещания.... за някои с години, капиш? А ти си от 9 месеца тук и го раздаваш най-големия шеф... ами не става - гледай си интернета и не коментирай телевизията.
А да - аз използвам интернет от 1995 г, а ти?

Какво не ти харесва на позицията ми?
Ти от позицията на какъв потребител ми излизаш?
И защо мислиш че не ми пука?
А колкото до реалния ти живот - мислиш ли че някого го интересува?
Аз като искам да гледам ТВ до теб ли трябва да се допитам?
Или ако ми се допие :beer: трябва да се поинтересувам в какво настроение си?

А колкото до Интернет - ползвам от началото на 1996г. Просто тогава имах възможност.
Но като се замисля и от 1968 г. да ползваш интернет - количествени натрупвания и качествени изменения при теб няма.
Ако си така добър и да ми кажеш какво си правил в интернет 1995г. ще ти бъда много благодарен.

А колкото до това че си един от първите клиенти - браво. Когато тръгна cooolbox вече бях с 2 годишен договор към БТК и нямаше как да съм и аз от първите.
И как прецени че го раздавам най-големия шеф?
Почувства се засенчен от двата ми коментара ли?
Не мислиш ли че много повърхностно гледаш на елементарни неща от прекалено сложното ни ежедневие?
Не е ли време да слезнеш на земята, а не да се рееш в облаците и да подвикваш от време на време.
:up:
Аватар
PCdoctor

Мнениеот PCdoctor » Чет Юли 11, 2013 12:47 pm

popopov написа:Бях решил да не пиша повече, в тази тема, но проблемът е, че имам ниска степен на дуракоустойчовост, а мнението на PCdoctor, счупи глупомерът.

PCdoctor написа:Аз също съм клиент на услугите на ITD.
За разлика от вас аз съм ползвател на Интернет, а ТВ и телефон са екстри към услугата.

А защо коментирате услуга която не ползвате?

PCdoctor написа:Ако сте искали да гледате ТВ с всички екстри има толкова много ТВ оператори и на кабел и през сателит.

Всеки сам избира доставчикът си, но когато при вече сключен договор, доставчикът реши да премахне каналите който потребителят гледа нормално е да е недоволен.

PCdoctor написа: Вместо да влезете в положението на доставчика и да проявите разбиране, вие едва ли не мрънкате според мен необосновано.

Имаше един комплексар в http://www.bulforum.com/, който твърдеше, че трябва да защитим доставчикът. Което е смешно и несериозно, като потребители, трябва да защитим интересите си. От друга страна, за развитието на всяка фирма, основно значение има конкуренцията и МНЕНИЕТО НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ. .

Така, дойде ред и на коментатор номер 2 - глупомер popopov.
Странно занимание сте си избрали popopov. Да издребнявате и да се заяждате.
И понеже намирате подкрепа от съмишленици и сте решили да словоблудствате на воля.
Толкова ли ви е скучно ежедневието, че търсите във форума поле за изява?
Да започнем с непремерените ви изказвания.
Защо защитавам доставчика? Ами много е просто. Виждам че хората РАБОТЯТ, ПОЛАГАТ усилия да ни е кеф когато седнем зад РС-то. Стараят се да предлагат спрямо другите доставчици конкурентни услуги. И го правят според мен на ниво.
Това че хората от фирмата са решили да вкарат нови технологии по оптиката е само в плюс за нас потребителите.
Но намират се едни "критици" които вечно са недоволни от нещо и мрънкат ли мрънкат. Имат претенции, цитират договори, конвенции, плашат, тръшкат се.
Спокойно бе живота си върви и без теб. Ако така си свикнал в реалния живот - не е хубаво.
Тарикати като теб са като пиявици. Лепват се и почват да смучат. Колкото може повече - толкова по-добре.
Да ама не, както каза навремето дядо ти Петко.
Ако си толкова голям платец и искаш да си ПЛАЩАШ - има ТВ оператори, защо не се обърнеш към тях?
Почвам да си мисля че си ги изредил всички фирми и тук си като поредния недоволен клиент.
На какво основание се пениш?
Ако имаш проблем с нервите, от фирмата не са ти виновни. Лекувай се, но недей да правиш панаири.
Ако някой като мен ти пресече пътя - задължително ли е да показваш колко си ПРОСТ?
Със сигурност няма да ме впечатлиш. То не знам кого ще впечатлиш, освен такива като теб. Дето се мислите за най-големите, а всъщност сте едни големи и кръгли 0.
Когато говориш за НАГЛОСТ - не мислиш ли, че сламката в моите очи е по-голяма от гредата в твоите?
Благодарение на такива "компетенти" специалисти като теб, държавата ни е на тоя хал.
Ако трябва да излъжеш клиентите си - то е в интерес на работата ти. Но ако теб те излъжат - това е голям проблем.
Но когато ти казват истината - това е неприемлив отговор.
Че кой си ти да подскачаш, затова че съм ти дал съвет?
Ако не си доволен от support-a - обърни се към услугите на Виваком, да разбереш какво е support. Тогава съм сигурен. че един ред няма да напишеш с мрънкане.
Ако когато имаш проблем не мрънкаше, а посочваше само конкретно и ясно какъв е проблема мислиш ли че някой щеше да тръгне да се занимава с теб?
Но вместо да прочета за текущ проблем, аз трябва да изчета и текущите ти мрънканици - това дразни.
А замислял ли си се ако ти си на мястото на support и всеки ден четеш глупости като твоите как се отразява?
А колкото до комплексите - сам знаеш че у теб са в пъти повече, но си решил да се направиш на интересен.
За жалост не си.
Последна промяна PCdoctor на Съб Юли 13, 2013 8:10 am, променена общо 2 пъти
Аватар
PCdoctor

Мнениеот PCdoctor » Пет Юли 12, 2013 8:25 pm

paff40 написа:
В България има едни много криворазбрани представи - аз си плащам, значи имам право.

Това е един от фундаментите на Капитализма... или по-добре би ти звучало - аз не си плащам, значи имам право. Ако ти харесва повече това има шепа дестинации по света, където приемат такива инакомислещи индивиди. :rofl:

Във форума е пълно с теоретици платци, които поради недоимък се пазарят като цигани за някакви левчета.
Ти от тях ли си?
Или си поредният комплексиран заядливец, който е решил да си убие времето.
Много ми е интересно какво влагаш в отговора си.
На теория нещата в България трябва да са едни, но на практика са съвсем други.
Няколко примера ще дам - а ти като отворко ще ги разтълкуваш.
В Топлофикация има ли хора които ползват а не плащат?
Има ли крадци на еленергия които масово не плащат?
Има ли крадци на вода които не плащат?
Ромите в България какво работят и какво получават и защо?
В държавата има ли корупция?
Има ли хора в държавата които нищо не работят, а получават заплати неотговарящи на положения труд?
Има ли в България сива икономика?
Има ли в България контрабанда?

Да не би ти да идваш от такава държава, та си толкова запознат?
Аватар
PCdoctor

Мнениеот PCdoctor » Съб Юли 13, 2013 8:29 am

popopov написа:Тъпотията край няма! Предлагам да не обръщаме внимание на психара. Очевидно човекът не е добре! В темата Освежен списък с ТВ програми, пише:
PCdoctor написа:Клиент съм на услугите на ITD от 9 месеца. Към интернет услугата НЯМАМ никакви забележки. Но и да стане проблем, знам как се отстраняват такива проблеми и колко трудно става понякога. Затова се стремя да проявя разбиране към екипа, за разлика от вас.
Ползвател съм на Интернет от повече от 17 години.
Такава стабилна скорост на Интернет-а, каквато предоставят от ITD не съм ползвал преди. За което едно огромно БЛАГОДАРЯ.
А съм имал достъп до всякакви доставчици.

Нерде Стамбул нерде Ямбол! Каква е връзката между интернетА и телевизията, така и не разбрах, но човекА си пише.
Но въпросният господин или госпожа, не Е ясно от никA му, продължава и си създава собствена тема - Да си ги премерим.
И във въпросната особено интелектуално възвисена тема напада npavlov, цитирайки мои мнения, вероятно под въздействие на психоактивни вещества или алкохол. Предполагам, че страда от някаква форма на шизофрения или друго разстройство, което изисква лекарска намеса. Но ако го бойкотираме,че ще e от полза за всички. Защото PCdoctor, има само една цел да неглижира мненията ни и да ни разедИни.

Много непрофесионално изказване , подобно на предишното и много дим. Но като се разсее димът какво остава?
Голямото самочувствие без покритие на popopov. Лесно е да се мятат димки господин popopov.
Трудното е да бъдете нормален човек. Вие сте този който лесно се палите, поради какви причини, диагнозата сам си я знаете. Вие сте този с психичните отклонения.
Аз исках единствено да спрат мрънканията НЕОБОСНОВАНО, да се пише точно и ясно както го прави потребител plameni.
Не ме притеснява, че лабилни психично хора ще се опитват да ме нападат и да ми отправят какви ли не квалификации от собствените си диагнози.
Истината е една, другото е само приказки.
P.S. Колкото до тази тема - направил съм я за да пишете тук нападките си, а да не спамите в конкретната тема за ТВ. Но то за такава работа се иска мисловна дейност, каквато вашата глава не познава.
Аватар
PCdoctor

Мнениеот GH0STFACE » Пет Ное 15, 2013 6:21 pm

Апелирам да се затвори темата.
Няма никакъв смисъл от нея и е пълна с обиди.
I gotta red bandana, wrapped arround the chrome .44
Аватар
GH0STFACE

Назад към На лафче