Какво ще ни подaри Cooolbox за новогодишните празници

С други думи - СПАМ :)

Какво ще ни подaри Cooolbox за новогодишните празници

Мнениеот VanCool » Пет Дек 21, 2012 3:13 pm

Идват празници - един от най-светлите християнски празници Рождество Христово дойде, а след него ще посрещнем и Новата 2013 г. Общоприето е на тези празници да се правят подаръци на близки и познати. Може ли да питам Cooolbox, какво ще ни подари на нас за празниците? :) ;)

Може би още 50 Мбит/с. даунлоуд...аз това си пожелах. ;)
Аватар
VanCool

Re: Какво ще ни подaри Cooolbox за новогодишните празници

Мнениеот pmhawk » Пет Дек 21, 2012 4:31 pm

Медиите са 100 мегабитови, пък и стига с тези торенти бе маняциии :rofl: да пуснат например международните скорости и за дуо абонатите си ;)
pmhawk

Мнениеот tedet » Пет Дек 21, 2012 5:29 pm

Здравейте, много се радваме да разберем, че ни приемате за свои близки, това означава много за нас! ;)
За Коледа смятаме да Ви подарим много добро настроение с нашата разнообразна телевизионна програма и с доброто качество на услугата ни и разбира се ще Ви предложим нашата подкрепа - тук, по телефона и на страницата ни във Facebook. :)
А ако ние можем да си пожелаем подарък от Вас, като за близки и познати, си пожелаваме Вашата удовлетвореност и много усмивки. Весела Коледа! :)
tedet

Мнениеот dkadrev » Пет Дек 21, 2012 5:40 pm

Аз пък си пожелах на Дядо Коледа да имаме iConcerts ама явно не сме му на сърце щом единствени в града не може да гледаме този канал.Жалко! :cry:
Аватар
dkadrev

Мнениеот VanCool » Съб Дек 22, 2012 4:22 pm

tedet написа:За Коледа смятаме да Ви подарим много добро настроение с нашата разнообразна телевизионна програма и с доброто качество на услугата ни и разбира се ще Ви предложим нашата подкрепа - тук, по телефона и на страницата ни във Facebook. :)

Хубаво, ама ние всичко това си го имаме при вас по подразбиране, как да го приемем за подарък :)
Съгласни ли сте на 30Мбит/с. + още някой HD канал? :D ;)

Вижте колегата dkadrev попита за iConcerts как стоят нещата?
pmhawk също предложи нещо интересно. :idea:
Трябваше нещо да измислите да ни изненадате приятно за празниците :)
Аватар
VanCool

Мнениеот popopov » Съб Дек 22, 2012 6:41 pm

И сега си ги имаме тези скорости. Изображение

Аз бих си пожелал по-качествено оборудване по веригата от медия конвертор, нататък по-оптичната връзка.
Аз сам си избрах тази съдба вечната черна овца....
popopov

Мнениеот VanCool » Съб Дек 22, 2012 9:39 pm

Хм...172 Мб/с :?:
Питал съм ги много пъти Кууулбокс, на практика как така се получава, че уж всички сме с индивидуално оптично влакно от тех.център до абоната а даваме различни резултати т.е на практика, каквото е при теб, такова е и при мен, но в действителност се получава нещо съвсем друго.Оправдават се със сайта на спийдтест, а той с приблизителна точност си показва реалността. Ама айде да не я подхващаме пак старата песен на нов глас...нека запазим предпразничното настроение.
Аватар
VanCool

Мнениеот popopov » Нед Дек 23, 2012 1:55 am

Виж сега не можеш да се сравняваш с мен, cordier ми е чичо, tedet първи братовчед. Обслужване на клиенти ги познавам всички, а с техническият отдел колко бира сме изпили..... Шегувам се разбира се. Прави са от ITD, да твърдят подобни неща за сайтът, резултатът освен от всичко останало зависи и от софтуерът и хардуерът на клиентът. При мен например със старият ми компютър повече от 70 мегабита не съм постигал. Понастоящем нещата са по-различни, но основната заслуга за този резултат има Kaspersky Anti-Virus, който ползвам (в нетът имам много писано за комбинацията Kaspersky и speedtest.net) и реално нямам тези скорости. Но за мен по-важно е да си пожелаем весела коледа, както за екипът на ITD, така и за клиентите и потребителите на форумът.
Аз сам си избрах тази съдба вечната черна овца....
popopov

Мнениеот plameni » Нед Дек 23, 2012 1:57 am

Тя песента наистина е много стара...
Няма как през 100 Mbit-ов конвертор да минат такива скорости. И аз мога да ти изкарам такива резултати, при това още от времето, когато скоростите на достъп бяха 20 и 40 Mbs.
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
EDIT: "Заслугата" естествено е на Kaspersky ;)
Ooops! Did my sarcasm hurts your feelings?

За всяко явление може да се намери логично, просто и напълно погрешно обяснение...
Аватар
plameni

Мнениеот Backo » Нед Дек 23, 2012 10:14 am

Еха... ping 340ms и скорост 126MB/s :clap: :rock:
Аватар
Backo

Следваща

Назад към На лафче