Конкуренцията ДНЕС

С други думи - СПАМ :)

Re: Конкуренцията ДНЕС

Мнениеот VanCool » Съб Яну 12, 2013 7:53 pm

Уф...не ми се ще да започна пак с конфронтиране, ама...не мога да ги разбера Управленците на Кууулбкс.
По-точно не мога да възприема крайно ленивата им политика.На пазара се държат, като уморени коне...сякаш ищак няма в тия хора да се развиват и да мажат конкуренцията, още повече че имат с какво.Гледай ги тия мошеници Булсат откъде тръгнаха и докъде стигнаха.Тези Шефове в Кууулбокс не им ли държат някаква равносметка за годината да речем?! Какво ли си говорят на оперативките събалян?! Сигурно се наливат с кафета и се задяват с колежките.
Между другото, Пламене там са парите - в мобилните услуги...тва с доставка на нет и телевизия си е кокошкарска работа.
Аватар
VanCool

Мнениеот paff40 » Сря Яну 16, 2013 8:34 pm

Ти май не си разбрал кои са ITD щом говориш такъв нонсенс. Кулбокс е вид забавление за тях, бизнесът им е насочен към съвсем различен сегмент потребители, разбери го!
paff40

Мнениеот MiD » Чет Яну 17, 2013 5:51 pm

Ми тогава да не се занимават със нас.Щом няма да развиват услугата, да приключват Куулбокс и това е.Ако ще правиш нещо, го прави като хората.
Акълът в главата идва бавно и болезнено, много е вероятно въобще да не се появи.Тогава ти остава само болката.....
Аватар
MiD

Мнениеот paff40 » Чет Яну 17, 2013 9:16 pm

Аз съм им благодарен, за перфектната услуга, която предоставят на частни клиенти. Говора в частта за интернет, която винаги е била основа при ИТД. Мисля, че го правят както трябва и определено трябва да продължат. Слагането на няколко дини под една мишница не е добра идея. Всяка жаба трябва да си знае гьола, защото ще свършиш като Булсат - с платени хиляда лиценза, всеки от които струва милиони, без де факто да се развива каквато и да е дейност в тая насока. Само, че основния ти отрасъл също умира - Без приемници за телевизията, без качествен интернет, ама ще се тупаш в гърдите, че предлагаш всичко - ха-ха, каква заблуда само.
paff40

Мнениеот MiD » Пет Яну 18, 2013 6:02 pm

Абсолютно съм съгласен с теб, но като предлагаш пакетна услуга, мисля че е нужно да я развиваш.А не да се радваме на хубавия нет и да се ядосваме с телевизията.Защото аз лично предпочитам всичко да ми е от един доставчик.
Акълът в главата идва бавно и болезнено, много е вероятно въобще да не се появи.Тогава ти остава само болката.....
Аватар
MiD

Мнениеот paff40 » Съб Яну 19, 2013 7:51 pm

В случая проблемите с телевизията и ограниченията им идват по-скоро от Тивия.
paff40

Мнениеот VanCool » Нед Яну 20, 2013 3:28 am

За хубаво ги пишем тези неща, ама за кой ли път ще останем пак неразбрани.
Кууулбокс трябва да се развива щом са я създали :idea:
Просто трябва да се развиват с по-бързи темпове и да използват момента, когато все още нямат конкуренция, особено по другите градове - Бургс, Варна, Благоевград, Плевен и т.н.
Вместо да разпознават времето те едва кретат в Пловдив.
Смятайте щом на нас - клиентите това ни прави впечатление, за какво говорим.
Кууулбокс, дерзайте!
Аватар
VanCool

Мнениеот plameni » Вто Мар 19, 2013 9:12 pm

Sportal TV с премиера в цифровата телевизия на Мтел

Новини на всеки час, лайвскорс, коментарни студия, пресконференции и риалити формати очакват от утре клиентите на телекома

Новият спортен канал Sportal TV прави своя дебют в цифровата телевизия на Мтел. В продължение на един месец Sportal TV ще се излъчва ексклузивно само в телевизионната платформа на телекома. Това стана ясно, след като Мтел и Sportal.bg подписаха договор за партньорство на специално събитие днес.

Новият канал ще бъде достъпен безплатно за клиентите на Мтел във всеки пакет за цифрова телевизия – икономичен, стандартен или разширен. Sportal TV става автоматично част и от 16-те телевизионни програми на платформата Мулти ТВ. Чрез нея абонатите могат да гледат цифрова телевизия както на екрана вкъщи, така и на своя смартфон, таблет или компютър. Статистиката показва, че три четвърти от абонатите на Цифрова телевизия от Мтел гледат спортни канали, като средната гледаемост на ден е близо час.

Sportal TV е естественото продължение на Sportal.bg - най-голямата спортна информационна агенция в България с над 300 спортни новини всеки ден, екип от над 40 висококвалифицирани журналисти и над 2 500 000 уникални посетители.

Новият спортен канал е с информационно-новинарски фокус. С емисиите си на всеки час българският зрител ще бъде винаги в час със случващото се на световната и българска спортна сцена. 70% от новинарското съдържание ще бъде посветено на новини от България, а 30% - на международни.

Телевизията ще привлича феновете на всички спортове със своята ексклузивни интервюта от стадионите, коментари, шоу програми, прогнози. Те първи ще получават информация за атлети, треньори и хора, посветили живота си на спорта. Sportal TV ще се откроява със своите коментарни студия преди и след футболни мачове, лайвскорс, живо излъчване на баскетболни и волейболни срещи, държавни първенства, пресконференции.

Клиентите, които нямат Цифрова телевизия от Мтел в дома си, но искат да бъдат сред първите зрители на новия канал, могат да изберат един от пакетите Светкавичен интернет с телевизия с цени от 19,90 на месец.

За да се гледа Sportal TV на няколко устройства чрез Мулти ТВ, са необходими интернет свързаност и само един абонамент за телевизия от Мтел. Независимо дали ползват мобилната мрежа на Мтел или Wi-Fi по избор, клиентите получават неограничен достъп до богато телевизионно и видео съдържание. Трафикът през 3G мрежата на телекома е напълно безплатен.

sportal.bg
Ooops! Did my sarcasm hurts your feelings?

За всяко явление може да се намери логично, просто и напълно погрешно обяснение...
Аватар
plameni

Мнениеот plameni » Чет Авг 01, 2013 6:40 pm

Каналът Nova Sport HD вече е наличен в сателитния пакет на Виваком...
Ooops! Did my sarcasm hurts your feelings?

За всяко явление може да се намери логично, просто и напълно погрешно обяснение...
Аватар
plameni

Мнениеот popopov » Чет Окт 17, 2013 11:54 am

Нов играч влиза на пазара на IPTV в България http://www.investor.bg/telekomunikacii/ ... ia,159688/

По принцип добра новина, но обикновено "дяволът" е в детайлите. Поне с това впечатление оставам като Ваш клиент.

Засега пазарният дял на ITD Network при услугите за дома е около 15% в Пловдив и 8% във Велико Търново. „Едновременно с това предоставяме услуги на 58% от бизнес клиентите в Пловдив, на 20% във Велико Търново и на около 5% от тези в София. Целта ни е през следващите 3 години да удвоим пазарния си дял на клиентите на домашна услуга в Пловдив и Велико Търново и на бизнес клиентите в София“, заявиха още от ITD Network

Интересно ми е как ще го постигнете това? Вече много Ваши клиенти (включително и аз), мислят за друг доставчик.
Аз сам си избрах тази съдба вечната черна овца....
popopov

ПредишнаСледваща

Назад към На лафче