Помощ за форум на phpbb

С други думи - СПАМ :)

Помощ за форум на phpbb

Мнениеот zynth » Сря Яну 26, 2011 12:14 am

Ще съм благодарен ако някой успее да ми помогне. Преди много време, в първия форум, в който участвах... сменихме му домейна, стария форум си стоеше с доста интересни неща вътре, които не са за губене. Батко ви зинт обаче реши да се прави на отворен, влезе в администраторския панел, промени порта на форума, зачисти темите, като преди това си направи бек ъп и омаза всичко. Сега се сети, че иска да го възстанови. Да, ама успява само да влезе, а при админ панела изписва Internet Explorer cannot display the webpage. Нямам достъп до сървъра, човека който имаше никой му няма координатите. Ето и грешката, която се появява при влизането в самия форума:
Код: Избери целия код
Обща Грешка

Could not query forums information

DEBUG MODE

SQL Error : 1146 Table 'radiocity.phpbb_posts' doesn't exist

SELECT f.*, p.post_time, p.post_username, u.username, u.user_id FROM (( phpbb_forums f LEFT JOIN phpbb_posts p ON p.post_id = f.forum_last_post_id ) LEFT JOIN phpbb_users u ON u.user_id = p.poster_id ) ORDER BY f.cat_id, f.forum_order

Line : 170
File : index.php

Ще съм благодарен ако има възможност да го възтановя и ми кажете как става :)
zynth

Re: Помощ за форум на phpbb

Мнениеот hun » Сря Яну 26, 2011 9:42 am

Table 'radiocity.phpbb_posts' doesn't exist

Липсва таблица/и в базата данни (MySQL). Ако имаш бекъп на базата е хубаво да се възстанови от там.
hun

Мнениеот zynth » Сря Яну 26, 2011 4:28 pm

Имам, ама не мога да влезна през сървъра... а през админ панела не ме пуска да влезна, иначе ако влезнма ясно после :)
zynth

Мнениеот hun » Сря Яну 26, 2011 6:14 pm

Без достъп до базата данни не виждам как може да се оправи проблема. Някой трябва да влезе и да създаде липсващите таблици.
hun

Назад към На лафче