съвет?

С други думи - СПАМ :)

съвет?

Мнениеот ICKOMET » Пет Ное 26, 2010 5:20 pm

Ехааа прибирам си се вчера(кичука) аз и кво да видя кутийка на Кулбокс във входа,,знаете ли от кога ви чакам бе хахахаа,,радоста ми обаче бързо помръкна,,след като се забих във пункта на виваком да напиша молба за откачане от тях,,по щастливо стечение на обстоятелствата договорът с тия изруди ми истичал на 8 декември..но аз съм бил закъснял с 2 седмици(тябвало точно един месец по рано) за да се откажа от тях ,и имало вероятност той да се бил автоматично препосписал,,и ако тва било станало щял съм да им дължа неустойки равни на 12броя месечни такси.
Това направо не мога да го повярвам,,знам че поста не е за тук но съм бесен и не знам кво правя :D ,,аз все пак си пуснах молбата за отказване и ся ще видя дали ще ме огрее по нормалния начин или ще трябва да се занимавам с жалби комиси за зщита на потребителите и т.н.

случайно да има някой сблъскал се със същото и даващ качествени съвети ? :P
ICKOMET

Re: съвет?

Мнениеот vttv » Пет Ное 26, 2010 9:17 pm

ICKOMET написа:Ехааа прибирам си се вчера(кичука) аз и кво да видя кутийка на Кулбокс във входа,,знаете ли от кога ви чакам бе хахахаа,,радоста ми обаче бързо помръкна,,след като се забих във пункта на виваком да напиша молба за откачане от тях,,по щастливо стечение на обстоятелствата договорът с тия изруди ми истичал на 8 декември..но аз съм бил закъснял с 2 седмици(тябвало точно един месец по рано) за да се откажа от тях ,и имало вероятност той да се бил автоматично препосписал,,и ако тва било станало щял съм да им дължа неустойки равни на 12броя месечни такси.
Това направо не мога да го повярвам,,знам че поста не е за тук но съм бесен и не знам кво правя :D ,,аз все пак си пуснах молбата за отказване и ся ще видя дали ще ме огрее по нормалния начин или ще трябва да се занимавам с жалби комиси за зщита на потребителите и т.н.

случайно да има някой сблъскал се със същото и даващ качествени съвети ? :P

Заплаши ги че ще ги съдиш кажи че не си нарушил срока, просто диспечарката се е объркала и е нейна вината. Ако това не помогне кажи че започваш да правиш анти реклама. Но в крайна сметка ти си си виновен, то затова има договори за да се четат и запомнят сроковете за каквото и да било, имат правна основа да се заядат но договора ти ще се преподпише автоматично на 9 декември за това бъди сигурен.
Аз също съм излязъл от това пре***** семейство, но не губи надежда... скоро може да цъфнат налъмите и за теб ;)
Аватар
vttv

Мнениеот pAbLo » Пон Ное 29, 2010 1:52 pm

Не се ли биеха същите тези в гърдите,че ТЕ разбираш ли не били като другите и при ТЯХ нямало такова нещо самоподновяване.
То какво ли ги мисля след като твърдят че били ЕДНО - били ама не съвсем!
Справка ТУК
Предлагам КУУЛБОКС да се "обединят" и да почнат да ми пускат по 2 фактури- една за интернета,другата за телефона - така хептен ще се омотам :D :D :D
Код: Избери целия код
“Договор за продажба от разстояние” е всеки договор, сключен въз основа на предложение от страна на БТК до Абоната, като част от система за продажба на стоки или предоставяне на услуги, при която от датата на отправяне на предложението до сключването на договора страните не са във физически контакт помежду си.

Това пък е ... Връхта на сладоледа :lol:
Операторът Х не иска да те губи като клиент ,но когато не може да отговори на конкретните потрбности е нормално да потърсиш друг оператор, без излишна сантименталност.

Изображение
pAbLo

Мнениеот Еbox » Сря Дек 08, 2010 8:10 am

Комшу, ти не виждаш ли, че съседът ти от дясно е на Кулбокс повече от месец :rofl: :rofl: :rofl:
Сега нямаше да си блъскаш главата в този казус ;)
Аз хванах срока на Виваком, но понеже планът ни е Хармония процедирах първо с обаждане на 123 от където ми дадоха код за отказ...Заявлението го пуснах на 28 септември, като добавих и този код. И на 4 ноември нетът ни беше спрян. ;) Сега предстои откачане на стационарния телефон :D
Доколкото схванах, след като ти изтече срокът, договорът става безсрочен и може да бъде прекратен с едномесечно предизвестие...Така че според мен дори да си закъснял, след 1 месец от подаване на заявлението (имаш ли изходящ номер, някаква бланка, че си подавал нещо при тях?! ) би следвало да те изключат. :?
Еbox

Мнениеот ICKOMET » Сря Дек 08, 2010 4:54 pm

Еbox написа:Комшу, ти не виждаш ли, че съседът ти от дясно е на Кулбокс повече от месец :rofl: :rofl: :rofl:
Сега нямаше да си блъскаш главата в този казус ;)
Аз хванах срока на Виваком, но понеже планът ни е Хармония процедирах първо с обаждане на 123 от където ми дадоха код за отказ...Заявлението го пуснах на 28 септември, като добавих и този код. И на 4 ноември нетът ни беше спрян. ;) Сега предстои откачане на стационарния телефон :D
Доколкото схванах, след като ти изтече срокът, договорът става безсрочен и може да бъде прекратен с едномесечно предизвестие...Така че според мен дори да си закъснял, след 1 месец от подаване на заявлението (имаш ли изходящ номер, някаква бланка, че си подавал нещо при тях?! ) би следвало да те изключат. :?

Еххх комшу хаххааа ,,всичко е ОК,,откачиха ме без проблеми ,,и вече се кефя на новия Кулбокснет,,просто тия от офиса на виваком изглежда си просиха боя :)))
ICKOMET

Назад към На лафче