STB не работи със американски ТВ

Форум за проблеми, идеи и предложения свързани с Cooolbox

STB не работи със американски ТВ

Мнениеот dpavlov » Нед Мар 22, 2015 11:08 pm

Здравейте, абонат съм ви повече от 2 години и съм много доволен от услугите ви, но имам една забележка или може би запитване:
Защо старите ви STB работеха и с NTSC и с PAL, а новите - не? Проблема естествено е с NTSC. Работи ли се по този въпрос и не е ли измислен някакъв вариант вече?
Питам чак сега, защото до вчера ползвах преобразувател от NTSC към PAL, но той се повреди и сега гледам през чинчове, което не е много гот. А самия преобразувател от единия към другия вид сигнал си беше доста скъп и е купуван от САЩ.

Освен това ако някой друг има моя проблем и можете да ме насочите от къде мога да си взема такова устройство в България и евентуално къде бих могъл да ремонтирам старото?
dpavlov

Re: STB не работи със американски ТВ

Мнениеот costi.kocev » Пон Мар 23, 2015 12:29 pm

Здравейте @dpavlov,

Бихте ли ни предоставили три имена на титуляр по договор с нас, както и телефон на лично съобщение, за да можем да извършим необходимата проверка и да се свържем с Вас ? :)
t | 0700 45 045 m | +359 888 045 045
info@cooolbox.bg | www.cooolbox.bg
Аватар
costi.kocev
Модератор

Re: STB не работи със американски ТВ

Мнениеот dpavlov » Пон Мар 23, 2015 7:37 pm

Аз съм се свързвал с ваш оператор, но като цяло не успяха много да ми помогнат по въпросите които зададох, но все пак ще ви изпратя информацията на ЛС и ще се радвам ако успеем да измислим вариант.
dpavlov

Назад към Общи