Начално меню и количество/качество канали

Форум за проблеми, идеи и предложения свързани с Cooolbox

Начално меню и количество/качество канали

Мнениеот atraikov » Нед Окт 12, 2014 7:59 pm

Здравейте,

Първо искам да благодаря за чудесните услуги, които предодставяте на разумна цена. Доволни сме изключително много от интернета, телевезията и екипа който поддържа мрежата и в "странните" часове на денонощието. Възприемете темата ми повече като мрънкане от колкото като сериозен проблем. Ще се радвам, ако все пак и други хора споделят мнението ми, да се обърне внимание на следното:

1. Началното меню. Не ми е приятно всеки път като си пускам телевизора да се налага да минавам през 2 менюта преди да видя пълна телевизионна картина. Не знам колко хора реално избират типовете телевизия в началото и какъв е смисъла тези менюта да се "бутат" всеки път.

2. Дублиране на канали. Въпреки че имаме доста канали, някои от тях май са само за бройка, защото или не излъчват нищо, или са просто SD вариант на HD алтернативата. Други са абсолютно третостепенни и безмислени. Също бих се радвал канали като FOX да бъдат в HD варианта си.

3. Къде са ми HBO и CINEMAX? Всички други оператори (до трето коляно) ги имат. Не знам какво се спречахте с тях и как се отразиха на месечните цени, но аз им се радвах. Ако е наложително да им се вдигне цената, аз бих заплатил, особено ако са в HD вариантите си.

Ами това е. Както казах преди, изключително се радваме от вашите услуги. Още повече бихме били доволни ако обърнете внимание на тези теми.

Поздрави,
А. Трайков
atraikov

Re: Начално меню и количество/качество канали

Мнениеот nasopraso » Нед Окт 12, 2014 8:39 pm

И аз подкрепям г-н Трайков за точка 3 с изключение за допълнителното заплащане на тези канали. За сметка на тях може да се премахнат около 15-20 напълно излишни
nasopraso

Мнениеот costi.kocev » Пон Окт 13, 2014 11:20 am

Здравейте @atraikov,

Благодарим Ви за препоръките, които сте отправили към нас.

Относно т.1 от Вашето запитване бихме желали да Ви информираме, че когато включите Вашият телевизор може да натиснете копчето TV на дистанционното на цифровият приемник и ще се включи директно последният гледан канал от Вас :)

Относно т.2 от Вашето запитване бихме желали да Ви информираме, че ние държим всички наши клиенти да бъдат доволни от телевизионна ни услуга и затова се стремим да имаме достатъчно разнообразие от канали в SD качество, както и в HD вариант за по взискателните ни клиенти. Относно канал FOX HD бихме желали да Ви информираме, че ние излъчваме към момента всички канали от пакета на FOX, които се виждат на сайта им : http://www.foxchannels.bg/

Относно т.3 от Вашето запитване бихме желали да Ви информираме, че положихме максимални усилия да продължим договорните си отношения и да запазим предлагането на HBO и Cinemax, но не успяхме да постигнем приемливо споразумение. Това не означава, че не търсим начини да пуснем други канали с подобно съдържание, както направихме с пускането на канал MovieSTAR.
t | 0700 45 045 m | +359 888 045 045
info@cooolbox.bg | www.cooolbox.bg
Аватар
costi.kocev
Модератор

Мнениеот omarbev » Пон Окт 13, 2014 6:35 pm

costi.kocev написа:... Относно канал FOX HD бихме желали да Ви информираме, че ние излъчваме към момента всички канали от пакета на FOX, които се виждат на сайта им : http://www.foxchannels.bg/ ...

Извинявам се, че се намесвам, но HD версията на FOX не я излъчвате. В интерес на истината и каналите Life и Crime имат HD версии, но в момента май никой оператор не ги излъчва.
Аватар
omarbev

Назад към Общи