2 месеца за прекарване на услугата?

Форум за проблеми, идеи и предложения свързани с Cooolbox

2 месеца за прекарване на услугата?

Мнениеот Tsunami » Чет Сеп 20, 2012 10:37 pm

Общо взето за момента съм много доволен от Вас ви хваля пред всички. Както и да е едни познати решиха да си пуснат cooolbox, като при заявката им се казва, че ще бъдат включени до 2 седмици. След няколко дни обаче получават обаждане, че няма да могат да бъдат включени цели 2 месеца поради липса на "няква техника". Интересно ми е каква е тази "техника". Въпросно семейство живее на Перущица 4 до МОЛ Пловдив и реално се намира на 100 метро от cooolbox офиса. Та ще мога ли да получа отговор за какво става въпрос, защото на мен сега ми е супер тъпо, че съм подвел хората...
Tsunami

Re: 2 месеца за прекарване на услугата?

Мнениеот cordier » Пет Сеп 21, 2012 3:41 pm

Имаме голямо забавяне в доставките на set-top-box устройства, а всички наличности са изчерпани. За това става въпрос, не сте ги подвели въобще, за съжаление Motorola ни изненадаха с голямо закъснение в регулярните доставки. За това са се обаждали и колегите, за да предупредят хората, които чакат в момента. Предложили сме на всички да ги включим поне на Интернет, докато чакаме устройствата за телевизията.
cordier

Мнениеот VanCool » Вто Окт 02, 2012 4:12 pm

В момента Замундата при мен е куршум, както зареждането, така и влизането.
Иначе и аз съм имал на моменти голям лаг и съм зареждал след няколко рефрешвания.
В момента проблем със Замундата - няма!
Аватар
VanCool

Мнениеот bkambarev » Сря Окт 03, 2012 12:37 am

VanCool написа:В момента Замундата при мен е куршум, както зареждането, така и влизането.
Иначе и аз съм имал на моменти голям лаг и съм зареждал след няколко рефрешвания.
В момента проблем със Замундата - няма!

Това какво общо има с горните коментари и темата която е "2 месеца за прекарване на услугата?" ???
Изображение
За всичко има отговор в http://www.Google.com !!
Аватар
bkambarev

Мнениеот icevtec » Чет Окт 04, 2012 11:14 am

От съвсем скоро съм абонат и в момента съм от чакащите, за STB. Не го приемам като голям проблем, всичко се случва, хората зависят от доставките си и нямат власт над тях, вярвам че са предприели каквито действия са могли, да ускорят доставките.
За сметка на това, ми бе обяснено, много коректно че няма да има възможност за телевизия за известно време и ако желая, може да се пусне нет и вече, при наличност, да се добави и телевизията, което си ме устройваше за момента.

Прекарването протече много бързо и безпроблемно, след обаждане и уговаряне с момчетата от монтажа, се появиха точно на уговорената минута. По позицията на разпределителната им кутия и разгъването на тяхните и на конкуренцията кабели - следваше, да ми влезе кабела през входната врата и да мине почти цялата къща. Но ги помолих, по възможност, да не ползваме този път на прекарване на кабела, а да го изкараме от другата страна на блока и да ми се прекара през прозореца, който ми е до самия компютър. Това щеше да им създаде редица трудности, но момчетата казаха, че ще го направят както реша. И с повечко обикаляне и т.н. си ми изпълниха молбата и всичко стана прегледно и из къщи и при външното полагане, всичко е прибрано и привързано. Много професионална и насочена към клиента работа - БЛАГОДАРЯ!

:rock:
icevtec

Мнениеот VanCool » Нед Окт 07, 2012 5:07 am

Недостига на STB-та от една страна е добра новина, че се множим сериозно, но от друга лошо щото някой не си е свършил работата и в момента това работи в ущърб както за самите клиенти, така и за Cooolbox.
Аватар
VanCool

Назад към Общи