Въпрос за Set-top-box

Форум за проблеми, идеи и предложения свързани с Cooolbox

Въпрос за Set-top-box

Мнениеот mimival » Пет Фев 03, 2012 11:43 am

Здравейте, от два месеца съм клиент на кулбокс с пакет дуо- тел. + интернет. Бих желала да се възползвам от услугата трио /в момента използвам услугите на Булсат за ТВ/, но искам първо да разбера какви точно приемници се предлагат. Обаждах се по тел., разговарях и с момиче от офис на кулбокс, но така и не разбрах. Отговорите бяха, че при всяка пратка са различни и никой общо взето не беше чувал за функцията или за бутона - фаворит, на която аз много държа. Бихте ли ми казали има ли я тази функция в предлаганите приемници? Другият ми въпрос е дали сигнала на каналите е добър, тъй като бях прочела някъде, че за по-големи телевизори е на звездички или квадратчета ?
mimival

Re: Въпрос за Set-top-box

Мнениеот cordier » Пет Фев 03, 2012 1:00 pm

Здравейте,

За функцията "фаворит" - такъв бутон на дистанционните няма, както и функцията, за която питате, също липсва - ако разбира се говорим за една и съща функция.Относно сигнала можем да кажем със сигурност, че е с най-високо качество - STB устройствата са предвидени за HD телевизори, така че размерът в случая е без значение ;)

Поздрави!
cordier

Мнениеот plameni » Пет Фев 03, 2012 1:30 pm

mimival написа:. . . никой общо взето не беше чувал за функцията или за бутона - фаворит
Бихте ли ми казали има ли я тази функция в предлаганите приемници?

cordier написа: . . . функцията, за която питате, също липсва . . .

A long time ago . . .
desislava.georgieva написа:Здравейте, препоръчвам Ви да използвате функцията "Мойте любими канали". Там може да сложите най-гледаните от Вас канали без да се "ровите" в останалите. Найстина има хора, които си гледат определени канали.

Синоними на думата фаворит

(същ.) любимец

:?:
Ooops! Did my sarcasm hurts your feelings?

За всяко явление може да се намери логично, просто и напълно погрешно обяснение...
Аватар
plameni

Мнениеот Ilves » Пет Фев 03, 2012 3:16 pm

За качеството на сигнала, размерът на тв екрана може да не е от значение, а също предполагам си зависи и от конкретния модел телевизор, но специално SD каналите при мен на LG LD750 Full HD 1080p, с HDMI връзка, HD приемник VIP1003, определено забелязвам разни артефакти, назъбен шрифт на надписи и субтитри и дори картина на леки квадрати. Може и да съм прекалено претенциозен, но в никакъв случай не бих определил сигнала като от най-високо качество... А може и проблемът да е в съвместимостта на приемника.
Ilves

Мнениеот mimival » Пет Фев 03, 2012 8:09 pm

Много благодаря на всички за отзивчивоста. Лека и приятна вечер.
mimival

Мнениеот pAbLo » Нед Фев 05, 2012 6:49 pm

То и нашия преден любимец @sloter разправяше,че каналите били THE BEST ама пак не разбрахме сравнени с кого? :lol: :lol:
Операторът Х не иска да те губи като клиент ,но когато не може да отговори на конкретните потрбности е нормално да потърсиш друг оператор, без излишна сантименталност.

Изображение
pAbLo

Мнениеот plameni » Нед Фев 05, 2012 7:24 pm

pAbLo написа:То и нашия преден любимец @sloter разправяше,че каналите били THE BEST ама пак не разбрахме сравнени с кого? :lol: :lol:

Почти всички големи доставчици взимат част от най-гледаните канали от тук.
Въпросът е колко от тях успяват да ги докарат до крайния клиент без преобразуване и загуба на качество.
Cooolbox чрез Вестител е един от тях и по това спор не би трябвало да има.
Ooops! Did my sarcasm hurts your feelings?

За всяко явление може да се намери логично, просто и напълно погрешно обяснение...
Аватар
plameni

Мнениеот pAbLo » Пон Фев 06, 2012 7:37 pm

"ЦИФРОВА КАБЕЛНА КОРПОРАЦИЯ" ЕООД (DC Corporation) www.dcc.bg

И тук пръщи от качество...
Да факт е кой и какви кодеци набива за да ползва капацитета на мрежата си оптимално
Операторът Х не иска да те губи като клиент ,но когато не може да отговори на конкретните потрбности е нормално да потърсиш друг оператор, без излишна сантименталност.

Изображение
pAbLo

Мнениеот pardjola » Пон Фев 23, 2015 12:46 pm

Здравейте. Имам проблем със СТБ.
Току що установих, че СТБ не "вижда" флашки и на двата USB порта. Дава инфо, че "USB устройството е включено" или че "USB устройството е изключено" като ги включвам или изключвам, но в менюто ги няма. А те са тези флашки, които ползвам САМО и ЕДИНСТВЕНО на СТБ и никъде другаде.
Само при мен ли е така?
Andro™ a.k.a. pardjola®
Dear Tequila, we had a deal last night. You were supposed to make me funnier, smarter and a better dancer.
I saw the video, we need to talk...
Аватар
pardjola

Мнениеот costi.kocev » Пон Фев 23, 2015 2:07 pm

Здравейте @pardjola,

В нашата система има регистриран тикет относно Вашият проблем, като наш сътрудник се е свързал с Вас за повече уточняваща информация. В момента тикета се разглежда от нашите колеги от Телевизионният отдел. При нова информация от тях по него ще Ви уведомим своевременно. :)
t | 0700 45 045 m | +359 888 045 045
info@cooolbox.bg | www.cooolbox.bg
Аватар
costi.kocev
Модератор

Назад към Общи