Офиси на cooolbox

Форум за проблеми, идеи и предложения свързани с Cooolbox

Офиси на cooolbox

Мнениеот popopov » Нед Ное 27, 2011 10:57 pm

Видях на сайта, че предстои откриване на нов офис за плащане в Пловдив. Това ме провокира да споделя моите мнение за офиса в Кючук Париж. Посетих го два пъти първият път веднага след като станах клиент (сключих едногодишен договор на 03.12.2010г.) помолих да ми кажат абонатният номер, тъй като исках да плащам през easypay, по удобно ми е. Но се оказа, че това не можело да стане и ми обясниха, че като си платя следващата сметка на касовата бележка ще пише и абонатният ми номер. Добре преглътнах го. Отивам януари плащам си и получавам заветният номер. Е бях решил, да пренеса номера си от БТК при ITD, питам какво трябва да направя, ами подайте молба, добре обяснявам имам срочен договор с тях казвам кога изтича и пак питам кога да подам въпросната молба и добавям не съм наясно с преносимостта и моля да ми обяснят какво да направя. Отговорът остана непроменен. Е добре видях че каквото и да направя няма да получа помощ. Но момичето бе много любезно в случая бих перифразирал Илф и Петров: да си любезен е хубаво но това не е професия трябва и да се работи (оригинала е: да обичаш съветската власт е хубаво но това не е професия трябва и да се работи). Повече не съм стъпвал там, плащам през easypay, а на „Бгомил” ми обясниха много точно какво трябва да направя и какви са евентуалните спънки който могат да направят БТК и как да ги избегна. Е възниква въпросът за какво са другите офиси? Плащането на наем и заплата са си сериозен разход. Easypay имат огромен брой каси за плащане в целият град. Другата възможна алтернатива (поне в Пловдив), са телефонните „будки” на ITD, ако им се вмени задължението да обслужват клиентите на cooolbox, те имат компютър свързан с интернет и не са особено натоварени мисля, че така и клиентите ще са доволни, тъй като ще имат повече възможности.
Аз сам си избрах тази съдба вечната черна овца....
popopov

Re: Офиси на cooolbox

Мнениеот veronime » Вто Ное 29, 2011 11:46 am

Здравей, popopov ,

Благодарим за споделеното мнение и препоръки към нас. Обратната информация, която ни давате като клиент е много важна и ценна за нас и ще помогне за подобряване на работния процес.

Вземаме предвид забележките и ще се постараем за напред да нямате тези проблеми.
Аватар
veronime

Мнениеот pmhawk » Вто Ное 29, 2011 12:32 pm

Кой е нофия офис, аз виждам само три. Къде е четвъртия офис? Благодаря :)
pmhawk

Мнениеот veronime » Вто Ное 29, 2011 2:46 pm

pmhawk написа:Кой е нофия офис, аз виждам само три. Къде е четвъртия офис? Благодаря :)

Новооткрити офиси няма ( общо три са ), popopov цитира стара новина.
Аватар
veronime

Назад към Общи