Каква е целта на форума?

Форум за проблеми, идеи и предложения свързани с Cooolbox

Каква е целта на форума?

Мнениеот plameni » Вто Ное 15, 2011 4:47 pm

Задавам този въпрос, поради пълната липса на смислена дейност тук от страна на модераторите от 8.11 до днес.

Има доста поставени въпроси на потребители на форума, които по една щастлива случайност са ви клиенти и би следвало да получат внимание, но продължават да си стоят без отговор.
Остават без отговор дори въпроси отправени с лични съобщения (визирам glazarov, отговорът на когото чакам вече осми ден).

Смело продължавайте да играете любимата игра "Последните 2 букви". Вижда се, че само тя заслужава вашето внимание и ангажираност във форума . . .

:clap:
Ooops! Did my sarcasm hurts your feelings?

За всяко явление може да се намери логично, просто и напълно погрешно обяснение...
Аватар
plameni

Re: Каква е целта на форума?

Мнениеот Airfan » Вто Ное 15, 2011 6:30 pm

И аз питам два пъти в две различни теми едно и също нещо, но дедовия...
Аватар
Airfan

Мнениеот popopov » Вто Ное 15, 2011 7:13 pm

Според мен просто ITD, нямат културата да вменят това на свой служител, като естествено да премахнат част от другите му задължения. На някакъв етап служителят установява, че това е свръх сегашните му задължения и естествено се чувства разочарован. Резултатите са очевидни.
Аз сам си избрах тази съдба вечната черна овца....
popopov

Мнениеот cordier » Сря Ное 16, 2011 11:23 am

Какво значи смислена дейност? Всеки го дефинира по различен начин. В момента фокуса е пускането на ъпдейт на услугите и писането във форума е на втори план, но не сме го забравили. А смисъла на форума освен Q&A с администраторите е и обмяна на мнения и опит между всички участници. Освен форум има и други начини на комуникация, ако търсите съдействие от екипа на Cooolbox - телефон 0700 45 045, 0888 045 045, info@cooolbox.bg.
cordier

Мнениеот VanCool » Сря Ное 16, 2011 1:22 pm

cordier написа:Какво значи смислена дейност? Всеки го дефинира по различен начин. В момента фокуса е пускането на ъпдейт на услугите и писането във форума е на втори план, но не сме го забравили. А смисъла на форума освен Q&A с администраторите е и обмяна на мнения и опит между всички участници. Освен форум има и други начини на комуникация, ако търсите съдействие от екипа на Cooolbox - телефон 0700 45 045, 0888 045 045, info@cooolbox.bg.

Извинявай, ама това въобще не Ви е оправдано извинение!
Моля да погледнете форума на Мегалан, които имат в пъти повече клиенти и проблеми от Вас, как се работи в техния форум.
Там се отговаря в рамките на 3 мин.
Вие тук имате 4 000 клиенти и се оплаквате едва ли не, че от много работа нямате време за форума.
Това е оправдание, а не извинение в случая.
Единствения, който проявява някаква загриженост към участниците в този форум е hun, жалко обаче че момчето е от Велико Търново.Това момче влиза във форума всеки ден за разлика от пловдивските му колеги. Аз не знам за някой от колегите му в Пловдив да е така загрижен за мрежата му и клиентите като него.
Нищо не казвам с лоша умисъл, но специално към форума търпите критика и то сериозна.
Следващата стъпка е да си говорим на друг тон, което не е желателно ако продължавате да показвате такова безгрижие към пишещите тук.
Аватар
VanCool

Мнениеот cordier » Сря Ное 16, 2011 2:09 pm

Не става въпрос нито за извинение, нито за оправдание. Наясно съм, че забавяне има и че топката си е в нашето поле. Ще бъде създадена организация, така че форума да е място и за решаване на проблеми освен останалото, за което ще се погрижа лично, щом не се върши достатъчно бързо от колегите, които визирате. Казаното от мен беше в посока и другите начини за комуникация. Не отхвърлям обаче и критиките към форума, така че ще направя необходимото, за да бъдат обслужени всички канали за връзка.
cordier

Мнениеот popopov » Сря Ное 16, 2011 8:03 pm

VanCool, не си прав, мисля знам кой е служителят който ни пише под името cordier, човекът е интелигентен и отзивчив. Мисля, че проблема е в ITD, при Мегалан има няколко човека, който обслужват форума, доколкото знам. При нас cordier, освен всичко останало което трябва да върши, обслужва и форума.
Аз сам си избрах тази съдба вечната черна овца....
popopov

Мнениеот cordier » Пет Ное 25, 2011 12:49 pm

Здравейте, в продължение на тази дискусия, моля запознайте се със следната тема: viewtopic.php?f=13&t=545
cordier

Мнениеот plameni » Нед Фев 10, 2013 11:16 am

UP с дребни модификации на първия пост от темата
plameni написа:Задавам този въпрос, поради пълната липса на дейност тук от страна на модераторите от 31.01 до днес.

Има доста поставени въпроси на потребители на форума, които по една щастлива случайност са ви клиенти и би следвало да получат внимание, но продължават да си стоят без отговор.

Уважаеми модератори, позволявам си да ви напомня, че сами сте си вменили задължението да приемате и обработвате въпросите и сигналите за проблеми поставени чрез форума.
Като изключим останалите въпроси във общите теми, поне три въпроса за зададени по установените от самите вас правила със създаване на самостоятелни теми.

Ако междувременно сте променили тези правила или нямате намерение да ги спазвате, поне ни информирайте.
Ooops! Did my sarcasm hurts your feelings?

За всяко явление може да се намери логично, просто и напълно погрешно обяснение...
Аватар
plameni

Мнениеот Backo » Нед Фев 10, 2013 11:05 pm

Каква информация бе човек :rofl: както всички други фирми имат форуми и денонощно се отговаря там от служители тук през седмицата (от време на време) влиза някой който да казва "Моля обадете се на телефон блабла блабла", че било по-лесно да се хване/оправи проблема. Ти след това звъниш... звъниш... звъниш... звъниш... звъниш... а... ма то и на телефона не вдига никой :rofl: и ти искаш информация? :rofl:

В другите фирми дори и за най-малките промени пишат и уведомяват клиентите си, а тук... махат канали от телевизията... а, че какво ги интересува потребителите ни :lol: ама имало някакви промени.. макар, че аз промени не съм виждал от не знам колко време вече :rofl: какво ни интересува нас това. Та то дори програмата която дава като информация за каналите я няма или ако я има е напълно не вярна... какъв мързел просто не е истина. С всяка изминала година съпорта става все по-зле.

Най-несериозният съпорт който съм въждал е на Coool/ITD. Ще дам пример с тук във Велико Търново момчетата които опъват кабелите и се грижат за нас са за пример пред другите фирми, а Вие зад бюрцата които сте им съсипвате всичко което са постигнали. Продължавайте в същият дух :clap: :rock:
Аватар
Backo

Следваща

Назад към Общи