Няма услуга

Форум за проблеми, идеи и предложения свързани с Cooolbox

Няма услуга

Мнениеот Ilves » Вто Дек 19, 2017 9:07 pm

Повече от час нямам нито тв-сигнал, нито интернет, нито телефонна услуга. Телефоните на Куулбокс 070045045 и 0888045045 дават заето и прекъсват връзката, набрани от мобилен телефон.

P.S. Изключително непрофесионално е 2 часа да не мога да се свържа с техническа поддръжка и да нямам никакъв сигнал.
Ilves

Re: Няма услуга

Мнениеот sneksnek1 » Вто Дек 19, 2017 10:00 pm

И аз имам такъв проблем
sneksnek1

Мнениеот Ilves » Вто Дек 19, 2017 10:49 pm

Ми напишете си на сайта, така и така, еди къде си се е сговнясало положението, нищо не можем да направим в момента или нещо подобно.
Кво ми дават три часа заето телефони или всички оператори били заети.
Преди години ви дадох предложение - като има масов проблем и не можете да отговаряте, запишете едно съобщение...
Яко се излагате, кел файда утре да ми се обажда някоя девойка и да ми мрънка имаме пропуснато обаждане.
Ilves

Мнениеот doktor » Сря Дек 20, 2017 10:19 am

За Пловдив леонардо да винчи ли става дума, че и при нас е така..
doktor

Мнениеот Joy » Сря Дек 20, 2017 3:50 pm

Здравейте,

При възникване на сериозни аварии, засягащи масово предлаганите от нас услуги, обажданията, които постъпват към техническата ни поддръжка, може да се увеличат стократно. Разбираме неудобството, което се създава за всеки, чието обаждане не успяваме да обработим. Обмисляме варианти за своевременно информиране на всички засегнати, които се опитват да се свържат с нас в такъв момент. Вярваме, че ще имаме решение в кратки срокове.
През изминалата нощ беше регистрирана авария, причинена от грешка в системата ни за управление на мрежата, която засегна голяма част от абонатите ни на домашни пакетни услуги. Тя вече е отстранена, но много от устройствата e възможно да не са успели да получат конфигурация.
Повече информация може да получите тук: https://www.cooolbox.bg/news/avaria-19-12-17
Аватар
Joy
Модератор

Назад към Общи