Въпрос за услугите на ТВ

въпроси и отговори

Въпрос за услугите на ТВ

Мнениеот dat » Чет Дек 06, 2012 6:25 pm

Здравейте!
Заинтригувах се от този оператор, защото прочетох за добрия интернет. Интересува ме как са нещата с телевизията към момента? Разбрах за пренареждането на каналите, какво друго се предлага - отложено гледане, запис и т.н.? Обновяват/сменят ли каналите, като други? Такива са ми въпросите.
От Пловдив съм, нямам познати с Куулбокс, затова моля за мненията ви!
И един технически въпрос (скаран съм с техниката): ще купувам нов телевизор, това заменя ли сет-топ-бокса?
Благодаря ви!
dat

Re: Въпрос за услугите на ТВ

Мнениеот icevtec » Чет Дек 06, 2012 10:59 pm

Здрасти,
Скорошен потребител съм, така че не ми е миродавно мнението, но все пак. Телевизията, спрямо някои от конкурентите - няма сравнение. HD каналите са мега, после пускаш нормален (т. нар. - SD) и почти същото. Много съм доволен. Каналите не съм чувал, да се менкат и да изчезват, като при някои от конкурентите.
За STB-а, засега няма алтернатива, колкото и да ти умен телевизора. Просто IP телевизията е на друг принцип, не е като стандартните цифрови, на които може да си ползваш и цифровия тунер на телевизора, но си струва второто дистанционно, за сметка на супер качеството!
За записите, наскоро го открих като опция, иска си външна памет (USB флашка примерно) и е доста удобно.
Та успех с избора!
icevtec

Re: Въпрос за услугите на ТВ

Мнениеот dat » Пон Дек 10, 2012 9:25 am

Благодаря за отговора!
Весели празници!
dat

Назад към FAQ