Въпрос за TV

въпроси и отговори

Въпрос за TV

Мнениеот toro » Сря Юни 27, 2012 12:01 pm

Здравейте,
имам интернет на Cooolbox, но от известно време се замислям дали да не се включа и към тяхната телевизия.
Някой може ли да сподели как е като качество, надежност, има ли чести проблеми с прекъсвания на телевизията, ако има бързо ли се отстраняват, доволен ли е като цяло от нея и т.н.?
Доколкото разбрах HD пакета е включен към цената 30.00 лв.
И още нещо ме интересува. Програмите за възрастни /Private Spice, Dorcel/ денонощни ли са?
Ако да, предполагам има начин да се заключат чрез код.

Благодаря!
toro

Re: Въпрос за TV

Мнениеот GH0STFACE » Сря Юни 27, 2012 1:57 pm

Телевизията не е толкова лоша.
Спирания е супер рядкост да има.

За повече инфо, чети тук: viewforum.php?f=35

Порнелките са си заключени с ПИН по подразбиране.
I gotta red bandana, wrapped arround the chrome .44
Аватар
GH0STFACE

Мнениеот toro » Чет Юни 28, 2012 9:11 am

Някой друг няма ли да изкаже мнение!!!!
toro

Мнениеот pAbLo » Чет Юни 28, 2012 12:32 pm

- Ако си свикнал на бърза смяна на каналите - ЗАБРАВИ!
- Ако искаш да не събуждаш съседите си със началната сила на звука - ЗАБРАВИ!
+ ВЕЧЕ можеш да си местиш каналите както ти е угодно
+ Ако си фен на Формула 1 имаш ТВ+ и Филм+ ЛЕГАЛНО! Там мачове Примиера Дивизион също ги давали
+ Дори и в най-лошото време си работи за разлика от един или друг оператор..
Други въпроси?
Операторът Х не иска да те губи като клиент ,но когато не може да отговори на конкретните потрбности е нормално да потърсиш друг оператор, без излишна сантименталност.

Изображение
pAbLo

Мнениеот Backo » Чет Юни 28, 2012 1:00 pm

toro написа:Някой друг няма ли да изкаже мнение!!!!

Изказваме мнение. Преди да се прехвърля изцяло към coool телевизии и т.н бях на булсат и си мислех ,че с hd приемника им аз имам перфектна картина (сравнение с мегалан тук в София). От финансова гледна точка реших да рискувам макар , че ме бе много страх картината да ми е както тук в София, но уви нямаше нищо вярно от това което си мислех.
Първо аз за 50лв. грубо имам интернет, телефон и телевизия с перфектно качедтво на 3 телевизора и на всичко отгоре с hd канали + hbo и т.н. Картината не мога да я сравня нито тук с тази в София камоли пък с на булсат квадратчетата. При мен забавяне на звук и подобни няма, но имам една неприятна линия на hd каналите отгоре на самия екран и това е само на един марков телевизор на който не му знам марката и който е на вече 10 години.
Научно популярните канали за лица над 18 години са с пин, който пин можеш да си го промениш да не е този който е по default. Много ме радва сега и друго, че сега мога да си наглася каналите който кадето искам. Също така имам една палавница вкъщи която като хване дистанцията и сменя нонстоп каналите и преди доста често улучваше тези канали за възрастните, но сега има опция да се гледат само канали които са за дечурлиги и колкото и да сменя попада само на няколко определени.

Както виждаш тук аз много викам ако има проблем или ако не съм доволен от нещо и може да видиш, че до сега оплаквания от телевизията е нямало. Сега винаги ще се намери някой, че не са му пуснали тази така важна телевизия скат или, че бнт се чудят в кризата как да искарат пари и да изнудват операторите за бнт hd заради европейското... но то пък едно hd ... тук при coool бнт не hd бе с по-добра картина дори всравнение с това hd на мегалан.

Така, че няма да съжаляваш ако ползваш пакета който е и телевизията.
Аватар
Backo

Мнениеот Airfan » Чет Юни 28, 2012 2:22 pm

Един минус - с новите приемници качеството е по-ниско от колкото със старите 1910
Аватар
Airfan

Мнениеот toro » Чет Юни 28, 2012 10:41 pm

Така вече придобих повече предства, благодарение най-вече на изчерпателния отговор на Васко:). Благодаря на всички отзовали се!
toro

Мнениеот plameni » Пет Юни 29, 2012 9:30 am

Хвърли един поглед и на тази тема.
За разлика от преди две години, сега има възможност за пренареждане на каналите и възможност за запис при някои модели STB.

Качеството на SD-сигнала продължава да е отлично, но специално при БНТ, SD-сигналът който излъчват Vivacom по сателит е със забележимо по-добра и жива картина.
Ooops! Did my sarcasm hurts your feelings?

За всяко явление може да се намери логично, просто и напълно погрешно обяснение...
Аватар
plameni

Мнениеот zlpetrov » Вто Юли 03, 2012 2:45 pm

Здравейте.Абсолютна новобранка съм и не знам дали тук му е мястото но нейсе ще рискувам.Притежавам пакет от интернет и телефон.От интернета съм много доволен,но телефона не съм го ползвал никога.Даже нямам и слушалка.Въпроса ми е мога ли да сменя телефона с телевизия?
zlpetrov

Мнениеот Backo » Вто Юли 03, 2012 4:37 pm

Можеш да се прехвърлиш на CooolBox пакета в който са и трите услуги. Предполагам ти си на DuoPremium щом си с интернет и телефон и така този пакет ще ти излиза и по-изгодно от това което плащаш в момента.
Аватар
Backo

Следваща

Назад към FAQ