IP TV over WI-Fi, Възможно ли е?

въпроси и отговори

Re: IP TV over WI-Fi, Възможно ли е?

Мнениеот switch » Пон Окт 24, 2011 11:19 pm

За съжаление служителите по тия компютърни магазини са толкова неосведомени, че ми се плаче. Иначе тия адаптери дето съм харесал май наистина няма да се справят с мултикаста-а. Иначе служителят от Пик комп. каза, че ще ми звънне утре за допълнително инф. Съмнаявам се :? . Честно казано започвам да се отчайвам :cry: . Някой, ако ми каже от къде да си взема читав комплект powerline адаптери, дето да поддържат мултикаста ще съм му много благодарен. :)
switch

Мнениеот switch » Вто Окт 25, 2011 10:12 pm

В интерес на истината човека се обади и каза, че е говорил с продукт - мениджъра на D-Link, който казал че тези модели са съвместими за целта. За да не лагвало на HD трябвало да се вземе варианта който е 500Mb http://www.pic.bg/komponenti/mrejovi-komponenti/adapteri/komponent-mrejovi-komponenti-d-link-powerline-500m-av-starter-kit-and--push-button-config-and--power-save-and--128-bit-encryption-dhp-501av. Утре сигурно ще бъде доставено и съвсем скоро ще тествам и ще видим как седят нещата. Ако не стане имам уговорката да го върна.
switch

IP TV over WI-Fi, Възможно ли е?

Мнениеот switch » Чет Окт 27, 2011 9:01 pm

Проблемът е решен! :rofl: С тези powerline адаптери стана супер. Даже няма абсолютно никакво засичане на картината, дори и на HD каналите.
switch

Мнениеот asen_sp » Чет Май 31, 2012 10:20 pm

Интересно е какво ще е решението за повече от един телевизор? Комбинацията на това : http://www.ubnt.com/unifi за AP с Mikrotik за рутер мисля, че не би трябвало да е грижа.
asen_sp

Мнениеот Backo » Чет Май 31, 2012 11:26 pm

switch написа:Проблемът е решен! :rofl: С тези powerline адаптери стана супер. Даже няма абсолютно никакво засичане на картината, дори и на HD каналите.

Ще може ли да споделиш с коя марка адаптери го направи, че това нещо за мен би било голямо предимство :o сега за да имам ТВ в хола минавам през целия таван за да не опъваме кабелаци по коригорите и т.н :oops:
Аватар
Backo

Мнениеот FrAgMaKeR » Нед Сеп 29, 2013 12:17 am

С кой точно модел powerline адаптер може да се прекара тв услугата без проблеми? Има ли друго работещо решение (пробвано реално от абонати) да се прекара трафика до stb-то без да се опъват кабели между стаите?
Аватар
FrAgMaKeR

Мнениеот madooeiei » Сря Мар 30, 2016 11:41 am

целия таван за да не опъваме кабелаци по коригорите и т.н :oops:
simpson viva9988
madooeiei

Предишна

Назад към FAQ