Покритие ул. Братя Шкорпил, Пловдив

Зона на покритие на услугите cooolbox

Покритие ул. Братя Шкорпил, Пловдив

Мнениеот Airfan » Пет Юни 14, 2013 10:43 pm

Привет,

В момента на ул.Братя шкорпил се строи нов жилищен комплес от затворен тип Оазис 3. Ще има ли ваша услуга в комплекса? Ако не - защо не говорите с хората да пуснете кабели и вие, тъй като хвърчащи кабели и кабели по фасадата няма да са решение.
Аватар
Airfan

Re: Покритие ул. Братя Шкорпил, Пловдив

Мнениеот Airfan » Вто Юни 18, 2013 9:39 am

Нещо?
Аватар
Airfan

Мнениеот tedet » Вто Юни 18, 2013 10:59 am

Здравейте, Airfan! Благодарим Ви за информацията, но на този етап нямаме покана/осигурен достъп до инфраструктурата (или бъдещата такава) на комплекса. Направили сме необходимите корекции по нашата мрежа в близост до комплекса, за да имаме готовност за влизане на територията му, когато бъде завършен и пуснат в експлоатация.
В случай че имате позиции там и имате координатите на хората, отговарящи за инфраструктурата на комплекса, ще сме благодарни да ги споделите. :)
tedet

Мнениеот Airfan » Вто Юни 18, 2013 11:51 am

Аз координати имам, тъй като ще купуваме жилище там, но май имат осигурен доставчик и тайно се надявах да сте вие това, но явно не... Мисълта ми е, че после надали ще е лесно да опънете кабели в комплекса така, както би било по време на строежа. Ще разпитам да видя дали са склонни да пуснат друг доставчик в комплекса, но все си мисля, че и вие може да ги потърсите.
Аватар
Airfan

Мнениеот tedet » Вто Юни 18, 2013 3:18 pm

Би било страхотно, Airfan!
Иначе, просто не исках да навлизам в подробности, но още в началото на строежа беше необходимо да преправим мрежата си там, тъй като бяха на път да унищожат положените тръби и кабели и още тогава колегите опитаха да проучат въпроса и да изразят желанието ни да присъстваме в комплекса, но не успяхме да получим координати на правилния човек и да стигнем до някакво споразумение.
Предала съм на колегите в Пловдив Вашия пост, но все пак ще се радваме ако и Вие ни съдействате, ако това не представлява трудност за Вас.
tedet

Мнениеот Airfan » Вто Юни 18, 2013 3:41 pm

Това, което мога да направя е да заявя, че искам да ползвам друг оператор различен от техния и дали е възможно това. Връзки, така да се каже, нямам.
Аватар
Airfan

Мнениеот tedet » Сря Юни 19, 2013 9:28 am

Мисля, че това ще е напълно достатъчно.
tedet

Назад към Покритие