Покритие Тракия

Зона на покритие на услугите cooolbox

Покритие Тракия

Мнениеот londongunner » Съб Фев 14, 2009 2:11 pm

Здравейте ,аз съм един от първите ви абонати ,живея с/у офиса ви на Богомил, но имам и още един апартамент в Тракия където прекарвам по-голяма част от времето си,интересувам се кога може да се ангажирате със срокове за включване ???!!!Става въпрос за жк.Тракия бл.9???
Благодаря ви за прекрасната услуга която предоставяте номер 1 сте :) :) :) :rock: :rock: :rock:
londongunner

Re: Покритие Тракия

Мнениеот alex » Съб Фев 14, 2009 6:11 pm

hubbabubba написа:Към момента сме насочили всичките си услилия към покриването на Кючука. Истината е, че не искаме да поемаме ангажимент да посочим срок, в който ще можем да влезем и в Тракия, за да не ви обещаем нещо, което няма да можем да изпълним.

Ще ви държим в течение при всяка промяна на текущото покритие на COOOLBOX

:)
I know it all. I just can't remember it all at once.
alex
The Support

Мнениеот Anhel » Чет Апр 30, 2009 12:30 pm

Така, решил съм да сменям доставчика си с друг след като ме лишават с по няколко дни без интернет.
Чух добри отзиви за Вас и ме интересува дали скоро ще стигнете до Тракия виждам че на картата имате покритие до Метро а аз съм на 300 метра след покритието на картата.Бих ви изчакал до есента, понеже лятото няма да съм доста дълго в Пловдив но есента категорично ще се отърва от ггбит.
Та интересува ме дали ще навлезете малко по-навътре до есента да знам дали да пазя някакви резерви към Вас.
Приятен ден :)
Anhel

Мнениеот Ranger » Съб Май 23, 2009 10:45 pm

Мярнах една ваша кутия срещу Форум Тракия, да разбирам ли, че сте започнали по-сериозно окабеляване на Тракия ? ;)
Аватар
Ranger

Мнениеот Str8. » Пет Юли 30, 2010 2:21 pm

Здравейте!

Дал съм заявка от 1 година и още ви чакам :P :D

Ако можете да ми дадете информация, кога ще навлезете и в Тракия? Щото моят доставчик много силно ме изнервя, но в момента няма по-добър в Тракия!

Поздрави!

А и да ви питам, каква е разликата между обикновения ви coolbox internet и cooolnet? И 2-та са оптични като гледам, обаче цените са различни.
Str8.

Мнениеот hubbabubba » Пон Авг 16, 2010 12:41 pm

В Тракия все още пускаме само офис клиенти.
Не сме започнали окабеляване на жилищните блокове и не можем да споделим евентуални срокове за старт на мрежата във вашия квартал.

Всички услуги в CooolBox се предоставят през оптика директно до дома. CooolBox освен името на мрежата, обединява и всички пакетни услуги - Интернет + ТВ + телефон (CooolBox TRIO) и Интернет + телефон (CooolBox Duo). Всички останали единични услуги (само телевизия, само интернет, само телефон), носят името Coool без box накрая - Coool TV, Coool Net, Coool Phone :)

Единичните услуги са по-скъпи, по-изгодно и практично е да се поръчва пакетна услуга.

:f: :f: :f:
just take people and situations as they are
Аватар
hubbabubba

Мнениеот BorisX » Пон Авг 16, 2010 6:39 pm

Пускайте по-бързо в тракия, че да намажа 15-16 половин такси от "Покани приятел" :lol: :lol: :lol:
BorisX
Главен СПАМЪР

Мнениеот vttv » Сря Авг 25, 2010 8:29 pm

Iskam , da popitam Cooolbox, sluchaino da izgrajdate optichna mreja v Gabrovo?
Аватар
vttv

Мнениеот sloter » Чет Авг 26, 2010 10:35 am

Не, за съжаление нямаме планове за развитие там.
Аватар
sloter

Мнениеот vttv » Чет Авг 26, 2010 9:46 pm

sloter написа:Не, за съжаление нямаме планове за развитие там.

sloter, mogali da te pitam taka za ob6ta info, v koi naseleni mesta mislite o6te da izgrajdate optichna mreja?
Аватар
vttv

Следваща

Назад към Покритие