Покритие - кв. Остромила

Зона на покритие на услугите cooolbox

Покритие - кв. Остромила

Мнениеот Unhumanje » Нед Юни 26, 2011 3:46 pm

Едно време бях Ваш клиент зад стадион Ботев,но се преместих в кв. Остромила и от може би от 2години вече имам 'заявка' за включване :) От време на време поразпитвам как върви работата и някъде Април месец ми звъня човек който се представи като Ваш служител и заяви, че в скоро време ще има раздвижване (дори спомена май-юни като вероятност,но не се ангажира де) и дори попита дали съм запознат с други хора в квартала, които се интересуват от услугата.

Та въпроса ми е, има ли някакво раздвижване :) Направи ми впечетление, че има вече офис покритие от няколко месеца, но просто тарифите са твърде високи за един домашен потребител :/

И последно, ако не се очаква скоро покритие за домашни абонати има ли някакъв шанс да се измисли нещо, така че да се пусне на домашен потребител интернет, дори ако трябва на някаква специална предварително договрена тарифа с обвързващ договор и т.н?

Адреса е Остромила 63 - http://maps.google.com/maps?saddr=42.11 ... 8&t=h&z=17

Благодаря предварително
Unhumanje

Re: Покритие - кв. Остромила

Мнениеот Unhumanje » Пет Юли 08, 2011 3:09 pm

И все пак поне НЯКАКЪВ отговор ? :?
Unhumanje

Мнениеот hubbabubba » Вто Юли 19, 2011 2:51 pm

Здравейте, Unhumanje,
В квартала все още нямаме покритие. Има положени кабели, които обаче не са активни.
Преди да пуснем мрежата е необходимо да изградим Технически Център, такъв все още нямаме, за това извинявайте за късния отговор, но нещата не са се променили от последния ви интерес.
Познаваме ви добре и имаме вашата заявка, дори и да има някакво малко раздвижване, отново ще се свържем лично с вас.
Поздрави от целия екип :)
just take people and situations as they are
Аватар
hubbabubba

Мнениеот Unhumanje » Вто Юли 19, 2011 10:39 pm

hubbabubba написа:Здравейте, Unhumanje,
В квартала все още нямаме покритие. Има положени кабели, които обаче не са активни.
Преди да пуснем мрежата е необходимо да изградим Технически Център, такъв все още нямаме, за това извинявайте за късния отговор, но нещата не са се променили от последния ви интерес.
Познаваме ви добре и имаме вашата заявка, дори и да има някакво малко раздвижване, отново ще се свържем лично с вас.
Поздрави от целия екип :)

Благодаря много за отговора :) Бях се отчаял, че ще остана без отговор тук :shock:
Unhumanje

Назад към Покритие