Кичука - кога?

Зона на покритие на услугите cooolbox

Re: Кичука - кога?

Мнениеот Gyumishev » Съб Май 30, 2009 2:03 pm

plameni написа:
Gyumishev написа:
RedIce написа:. . . фирмата не се занимава само с частни клиенти а там тарифите са други :)
Съответно и зоната на покритие е друга :)
Интересно ти от къде се информираш?!!Май ми се струва,че просто искаш да се направиш на интересен! :x

1. От страницата с тарифите;
2. От бизнес-клиенти на Cooolbox извън официалната зона на покритие за домашни клиенти.
Искаш да кажеш,че ще пуснат нет на бизнес клиент извън зоната на покритие а на съседните сгради няма така ли?На мен това не ми се вярва.
Аватар
Gyumishev

Мнениеот bkambarev » Съб Май 30, 2009 2:18 pm

Gyumishev написа:Искаш да кажеш,че ще пуснат нет на бизнес клиент извън зоната на покритие а на съседните сгради няма така ли?На мен това не ми се вярва.

Да на бизнес клиенти се пускат услуги извън зоната на окритие.

Зоната на покритие е най-вече за частните клиенти и касае тях.
Изображение
За всичко има отговор в http://www.Google.com !!
Аватар
bkambarev

Мнениеот RedIce » Вто Юни 02, 2009 1:26 pm

Gyumishev написа:Искаш да кажеш,че ще пуснат нет на бизнес клиент извън зоната на покритие а на съседните сгради няма така ли?На мен това не ми се вярва.

Да.
Услугата е Оптика до Дома(Клиента) и няма суичове по трасето.
Съответно когато е извън зоната на покритие влакната са ограничени и неможе да се пуска на ред.
Аватар
RedIce

Мнениеот Unhumanje » Нед Юни 14, 2009 9:10 pm

Unhumanje написа:Планирате ли след това да продължите в посока ЮГ Остромила/Беломорски? Конкретно се интересувам около комплекса South City (Остромила).Или се планира за по-късно през годината? :wasntme:

Съжалявам,че се само-quoteвам,но все пак искам да получа отговор,за да се ориентирам какво да правя.Готов съм да чакам,но ако реално нямате планове да покриете тази част от Пловдив като следваща стъпка след Кичука,чакането ще е твърде дълго ;/
Голям 'фен' съм на услугите Ви/като бивш абонат,но за жалост се преместих/ и съм Ви препоръчал на сумати хора и нямам търпение отново да съм в покритието Ви.

Карта на въпросния квартал,и точно място:
http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8& ... 38624&z=15
Unhumanje

Мнениеот n0-LucK » Нед Юли 19, 2009 12:22 am

Надявам се в кичука да продължите към Кичево и най вече Кичево 4 веднага щом видя екипите ви да се навъртат наоколо ще гледам да се вкюча :)
Аватар
n0-LucK

Предишна

Назад към Покритие