Въпрос по картата на покритие (цветовете)

Зона на покритие на услугите cooolbox

Въпрос по картата на покритие (цветовете)

Мнениеот Pathaway » Пон Мар 15, 2010 1:57 pm

Здравейте. Кой цвят по картата какво означава? Ясно е, че в зелените зони има покритие (аз съм абонат и съм в зелена зона), но какво означават другите два цвята (на картата за В. Търново)? Търсих из форума и прокрай картата и не намерих отговор на въпроса си. Поводът е, че един приятел има желание да стане абонат - в червена зона.

Препоръка: няма да е зле да сложите нещо като легенда за да се знае кое какво значи :) Благодаря.
Pathaway

Re: Въпрос по картата на покритие (цветовете)

Мнениеот BorisX » Пон Мар 15, 2010 2:09 pm

Pathaway написа:Здравейте. Кой цвят по картата какво означава? Ясно е, че в зелените зони има покритие (аз съм абонат и съм в зелена зона), но какво означават другите два цвята (на картата за В. Търново)? Търсих из форума и прокрай картата и не намерих отговор на въпроса си. Поводът е, че един приятел има желание да стане абонат - в червена зона.

Препоръка: няма да е зле да сложите нещо като легенда за да се знае кое какво значи :) Благодаря.

Като кликнеш върху оцветеното поле ти показва какво е покритието :P
Зелено - пълно Cooolbox покритие
Червено (+ Лилаво и синьо за В. Търново) - в процес на изграждане
Жълто - Cooolbox business покритие
BorisX
Главен СПАМЪР

Re: Въпрос по картата на покритие (цветовете)

Мнениеот Pathaway » Пон Мар 15, 2010 2:22 pm

BorisX написа:
Pathaway написа:Здравейте. Кой цвят по картата какво означава? Ясно е, че в зелените зони има покритие (аз съм абонат и съм в зелена зона), но какво означават другите два цвята (на картата за В. Търново)? Търсих из форума и прокрай картата и не намерих отговор на въпроса си. Поводът е, че един приятел има желание да стане абонат - в червена зона.

Като кликнеш върху оцветеното поле ти показва какво е покритието :P
Зелено - пълно Cooolbox покритие
Червено (+ Лилаво и синьо за В. Търново) - в процес на изграждане
Жълто - Cooolbox business покритие

Мдааа... кой да се сети да кликне :). Мерси :)
Pathaway

Назад към Покритие